e-Kiosk.pl - O Czym Lekarze Ci Nie Powiedzą 11/2021

czytaj

O Czym Lekarze Ci Nie Powiedzą

11/2021 (03.11.2021)

Liczba stron: 132

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
11.10 zł 12.00 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 17% w porównaniu do ceny z okładki

119,00 zł

Opis

Tajna broń dentystów; przeciwbólowe uderzenie - poznaj 5 przeciwzapalnych i uśmierzających dolegliwości sposobów; jak dzięki antyoksydantom uchronić się przed wolnymi rodnikami tlenowymi i ich chorobotwórczym działaniem; zaburzona praca tarczycy może być powodem nieustannego uczucia wyczerpania; Eugeniusz Toczyski opowiada, jak pokonał miażdżycę dzięki zabiegom chelatacji; wysoki cholesterol karmi raka - przyczynia się do miażdżycy, jest winowajcą zawałów i udarów, ale okazuje się, że ma też udział w nowotworzeniu; 11 sposobów na neuropatię cukrzycową.

O Czym Lekarze Ci Nie Powiedzą to dwumiesięcznik wydawany na licencji bestsellerowego w Anglii, USA i Australii poradnika medycznego „What Doctors Don’t Tell You”. Pismo nie tylko ujawnia niedociągnięcia i ograniczenia medycyny oficjalnej, ale również podaje szereg alternatywnych metod leczenia.
Wielką zaletą magazynu jest prezentowanie poważnej wiedzy w sposób przystępny i atrakcyjny dla każdego. Jest kierowany do wszystkich osób dbających o swoje zdrowie, ale dominującą grupą czytelników są kobiety. Stąd w doborze tematów pierwszeństwo maja artykuły poświęcone kobiecym problemom zdrowotnym na różnych etapach życia i aspektom zdrowotnym diety, kultury fizycznej oraz zabiegów higienicznych i kosmetycznych.
To lektura obowiązkowa dla każdego, kto ceni swoje zdrowie. Pamiętaj - tylko my opisujemy to O Czym Lekarze Ci Nie Powiedzą!

Uwaga: e-wydania nie zawierają płyt CD/DVD, kuponów rabatowych itp. dołączanych do wydań papierowych.

czytaj więcej zwiń opis