e-Kiosk.pl - Newsweek Polska 43/2021

czytaj

Newsweek Polska

43/2021 (24.10.2021)

Liczba stron: 132

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
7.20 zł 8.50 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 24% w porównaniu do ceny z okładki

331,50 zł

Opis

Dlaczego liderzy opozycji nie potrafi ą się dogadać; Klęska PiS nadchodzi; Jolanta Kwaśniewska o swojej narastającej frustracji tym, co dzieje się w Polsce; Z domów pełnych przemocy agresja rozlewa się coraz dalej i dalej; Czy garnitur idzie w odstawkę; Orbán zaczyna się bać; Włosi walczą z covidem; O rynku energii elektrycznej w Polsce opowiada Maciej Bando, były prezes Urzędu Regulacji Energetyki; Brad Stone o Bezosie.

Newsweek Polska to piąta, nieanglojęzyczna edycja amerykańskiego tygodnika, który od dziesięcioleci wyznacza światowe standardy dziennikarstwa. Polskie wydanie pojawiło się na rynku we wrześniu 2001 roku i już na samym początku spotkało się ze znakomitym przyjęciem ze strony czytelników.

Traktując o polityce, nie stara się jednocześnie jej kreować. Także niezwykle staranny dobór informacji, sposób ich prezentowania, unikalna konstrukcja tekstu oraz nowoczesna szata graficzna budują pismo, które tworzy nową jakość na rynku.

U podstaw pisma niezmiennie leży niezależne, szerokie spojrzenie, bezstronność, obiektywizm i dystans do świata. Stawiamy na wnikliwe analizy, zdecydowane stanowiska oraz wyczerpujące oceny. Jesteśmy zawsze na czasie, a nawet staramy się wychodzić w przyszłość i wyprzedzać potrzeby czytelników. Spośród innych tytułów naszego segmentu wyróżnia nas międzynarodowa marka, neutralności w podziale politycznym, bardzo dobre fotografie oraz serie dodatków specjalnych.

Numer 12/2007 możesz pobrać bezpłatnie!

czytaj więcej zwiń opis