e-Kiosk.pl - Wysokie Obcasy Extra 12/2021

czytaj

Wysokie Obcasy Extra

12/2021 (18.11.2021)

Liczba stron: 240

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
8.99 zł
69,99 zł

Opis

Zofia Zborowska-Wrona i Maria Winiarska: córka i matka w pełnej emocji rozmowie o rodzinie; każdy sposób na święta jest dobry, jeśli jest wasz; Weronika Książkiewicz: lalka Barbie nauczyła ją czekać; trening z Moniką Olejnik; Edith Eger: 12 lekcji, jak stać się lepszym człowiekiem; razem, ale osobno w związku.

Wysokie Obcasy Extra to specjalne wydanie magazynu, dostępne w samodzielnej sprzedaży. Pierwszy numer ukazał się na rynku w kwietniu 2010 i spotkał się z dużym zainteresowaniem odbiorców. W wyniku tego zainteresowania w roku 2010 Wysokie Obcasy Extra były kwartalnikiem, ale głosy czytelników ośmieliły nas do decyzji o dwumiesięczniku w roku 2011 i miesięczniku w 2014.
Wydania przygotowywane są z myślą o stałych i nowych czytelniczkach i czytelnikach; prezentują wywiady z interesującymi osobami, felietony i teksty stałych, lubianych autorów, wyjątkowe sesje mody i urody.
Magazyn Wysokie Obcasy Extra jest skierowany do osób wykształconych, aktywnych, ciekawych świata, zainteresowanych kulturą, psychologią, polityką, ale także otwartych na niebanalne propozycje modowe i kulinarne. Główną grupę odbiorców tworzą kobiety z wyższym wykształceniem, w wieku 25-35 lat, o otwartych umysłach, pracujące, rodzinne, również feministki. Do czytania magazynu redakcja zaprasza też panów.

czytaj więcej zwiń opis