e-Kiosk.pl - Polityka 46/2021

czytaj

Polityka

46/2021 (08.11.2021)

Liczba stron: 108

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
8.00 zł 8.50 zł
449,00 zł

Opis

Strach kobiet; jak władza uczy historii; czy Polak chce być Europejczykiem; dlaczego PiS-owi nie spada; afera mailowa - o czym piszą rządzący i co z tej korespondencji wynika; golgota uchodźców; nowe symbole narodowe; kim są antyszczepionkowi bojówkarze; bezpotomni z wyboru; rozmowa z Muńkiem Staszczykiem; dlaczego patodeweloperka ma wzięcie; Eric Zemmour - kim jest nowy lider skrajnej prawicy; rozliczanie Kolumba; państwo dla panów; czy szczyt klimatyczny zmieni klimat; dr Michał Przeperski, laureat Nagrody Naukowej POLITYKI, o fascynacji PRL oraz o transformacji ustrojowej Polski i Węgier; rozmowa z Maciejem Górnym; Windsorowie - wartość korony; Małgorzata Szejnert o tym, jaki powinien być dziś reportaż; najgłośniejsze niedokończone filmy w historii; mit Dostojewskiego; polski las - od martyrologii do horroru; jak widzą świat hiperrealiści.

POLITYKA już od ponad 60 lat towarzyszy polskim przemianom i cieszy się niezmiennie lojalnością i poczytnością wśród czytelników. Siła marki POLITYKI tkwi w niepowtarzalnym zespole autorów, dziennikarzy i redaktorów. Pismo przez lata ugruntowało swoją mocną pozycję na rynku prasowym i czytelniczym wyważonymi komentarzami i obiektywnymi sądami. W opinii czytelników to marka ceniona za rzetelność i wiarygodność, fachowość i trafność w komentowaniu i analizowaniu polskiej rzeczywistości.

POLITYKA w wersji cyfrowej – taniej i wcześniej w Twoim komputerze. Niezależnie od tego czy zdecydujesz się na zakup pojedynczego egzemplarza czy też na prenumeratę POLITYKI w wersji cyfrowej, oszczędzasz w stosunku do ceny kioskowej. Bieżące wydania POLITYKI otrzymujesz poza tym wcześniej aniżeli w tradycyjnej sieci dystrybucyjnej. Już we wtorek wieczorem (20.00) możesz przeczytać najnowsze artykuły, komentarze i felietony autorów POLITYKI.


Zobacz też: wydania specjalne „Polityki”.

czytaj więcej zwiń opis