e-Kiosk.pl - Newsweek Polska 46/2021

czytaj

Newsweek Polska

46/2021 (14.11.2021)

Liczba stron: 108

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
7.20 zł
265,20 zł

Opis

Jak prezes NBP walczy o drugą kadencję; niezaszczepieni - nawet nie zdążę zapytać, dlaczego się nie zaszczepili; uchodźcy na granicy - wypychani wracają i to po kilkanaście razy; Ralph Kaminski komponuje piosenki na trzecią płytę i rusza w trasę z utworami Kory; edukacja i pandemia - dlaczego w szkołach nic już nie jest normalne; jak prezes PiS przerósł towarzyszy sekretarzy; Łukaszenka próbuje zdestabilizować Polskę, aby ustabilizować swą władzę - mówi słynny politolog Iwan Krastew; raport Rady Ekonomicznej „Newsweeka”; pomysł na wegebiznes; zimowe wyprawy - dokąd na narty z rodziną; skutki pandemii; z bliska - rybołów; gadżety dla roztrzepanych; KULTURA: Elton John; Antonio Lobo Antunes.

Newsweek Polska to piąta, nieanglojęzyczna edycja amerykańskiego tygodnika, który od dziesięcioleci wyznacza światowe standardy dziennikarstwa. Polskie wydanie pojawiło się na rynku we wrześniu 2001 roku i już na samym początku spotkało się ze znakomitym przyjęciem ze strony czytelników.

Traktując o polityce, nie stara się jednocześnie jej kreować. Także niezwykle staranny dobór informacji, sposób ich prezentowania, unikalna konstrukcja tekstu oraz nowoczesna szata graficzna budują pismo, które tworzy nową jakość na rynku.

U podstaw pisma niezmiennie leży niezależne, szerokie spojrzenie, bezstronność, obiektywizm i dystans do świata. Stawiamy na wnikliwe analizy, zdecydowane stanowiska oraz wyczerpujące oceny. Jesteśmy zawsze na czasie, a nawet staramy się wychodzić w przyszłość i wyprzedzać potrzeby czytelników. Spośród innych tytułów naszego segmentu wyróżnia nas międzynarodowa marka, neutralności w podziale politycznym, bardzo dobre fotografie oraz serie dodatków specjalnych.

Numer 12/2007 możesz pobrać bezpłatnie!

czytaj więcej zwiń opis