e-Kiosk.pl - Polityka 47/2021

czytaj

Polityka

47/2021 (16.11.2021)

Liczba stron: 100

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
8.00 zł 8.50 zł
449,00 zł

Opis

Kronika zaplanowanej śmierci - rządzący udają, że czwartej fali epidemii nie ma; PiS korzysta politycznie z kryzysu na wschodniej granicy, ale to bardzo ryzykowna strategia; światową branżę motoryzacyjną dopadły ciężkie powikłania pocovidowe; niepokorna Greta; grzechy naiwnych ekologów; aktorka Maria Dębska o Kalinie Jędrusik.

POLITYKA już od ponad 60 lat towarzyszy polskim przemianom i cieszy się niezmiennie lojalnością i poczytnością wśród czytelników. Siła marki POLITYKI tkwi w niepowtarzalnym zespole autorów, dziennikarzy i redaktorów. Pismo przez lata ugruntowało swoją mocną pozycję na rynku prasowym i czytelniczym wyważonymi komentarzami i obiektywnymi sądami. W opinii czytelników to marka ceniona za rzetelność i wiarygodność, fachowość i trafność w komentowaniu i analizowaniu polskiej rzeczywistości.

POLITYKA w wersji cyfrowej – taniej i wcześniej w Twoim komputerze. Niezależnie od tego czy zdecydujesz się na zakup pojedynczego egzemplarza czy też na prenumeratę POLITYKI w wersji cyfrowej, oszczędzasz w stosunku do ceny kioskowej. Bieżące wydania POLITYKI otrzymujesz poza tym wcześniej aniżeli w tradycyjnej sieci dystrybucyjnej. Już we wtorek wieczorem (20.00) możesz przeczytać najnowsze artykuły, komentarze i felietony autorów POLITYKI.


Zobacz też: wydania specjalne „Polityki”.

czytaj więcej zwiń opis