e-Kiosk.pl - Newsweek Polska 47/2021

czytaj

Newsweek Polska

47/2021 (21.11.2021)

Liczba stron: 108

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
7.20 zł 8.50 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 39% w porównaniu do ceny z okładki

265,20 zł

Opis

Kamil Durczok – polityka była jego życiem i żywiołem, kochał Śląsk i rywalizację; Jan Tomasz Gross – pisowski reżim czerpie energię z pogardy dla innych; Jak Kalisz stał się znany; Mirosław Miniszewski, pisarz i filozof mieszkający w strefie stanu wyjątkowego, o pomocy ludziom z lasu; Samobójcy coraz częściej wybierają miejsca publiczne: galerie, stacje, mosty; Amerykanie uznali Chiny za swoje egzystencjalne zagrożenie – uważa profesor Bogdan Góralczyk.

Newsweek Polska to piąta, nieanglojęzyczna edycja amerykańskiego tygodnika, który od dziesięcioleci wyznacza światowe standardy dziennikarstwa. Polskie wydanie pojawiło się na rynku we wrześniu 2001 roku i już na samym początku spotkało się ze znakomitym przyjęciem ze strony czytelników.

Traktując o polityce, nie stara się jednocześnie jej kreować. Także niezwykle staranny dobór informacji, sposób ich prezentowania, unikalna konstrukcja tekstu oraz nowoczesna szata graficzna budują pismo, które tworzy nową jakość na rynku.

U podstaw pisma niezmiennie leży niezależne, szerokie spojrzenie, bezstronność, obiektywizm i dystans do świata. Stawiamy na wnikliwe analizy, zdecydowane stanowiska oraz wyczerpujące oceny. Jesteśmy zawsze na czasie, a nawet staramy się wychodzić w przyszłość i wyprzedzać potrzeby czytelników. Spośród innych tytułów naszego segmentu wyróżnia nas międzynarodowa marka, neutralności w podziale politycznym, bardzo dobre fotografie oraz serie dodatków specjalnych.

Numer 12/2007 możesz pobrać bezpłatnie!

czytaj więcej zwiń opis