e-Kiosk.pl - Polityka 49/2021

czytaj

Polityka

49/2021 (30.11.2021)

Liczba stron: 116

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
8.00 zł 8.50 zł
449,00 zł

Opis

Raport - ile dziś zarabiają Polacy; wymarsz z religii; scenariusze dla opozycji; czy to koniec pisowskiego państwa dobrobytu; gen. Mirosław Różański, były dowódca generalny Rodzajów Sił Zbrojnych, o grze Putina i Łukaszenki, w którą dały się wciągnąć polskie władze; patoschroniska dla zwierząt; fundusze masowo wykupują mieszkania; gry na tureckiej lirze; trójkolorowa koalicja; Denys Kulikowski - sadystyczny naczelnik donieckiego więzienia; dziwadła Drogi Mlecznej; jak promieniował strach przed energetyką jądrową; mięsna obsesja Polaków; inaczej o Warszawie - od współczesności do przeszłości; komu zapłaci Disney; rozmowa z Barbarą Wysocką; reporterska biografia Różewicza; „Dziady” według Kleczewskiej - poruszający portret dzisiejszej Polski; Japonia po godzinach.

POLITYKA już od ponad 60 lat towarzyszy polskim przemianom i cieszy się niezmiennie lojalnością i poczytnością wśród czytelników. Siła marki POLITYKI tkwi w niepowtarzalnym zespole autorów, dziennikarzy i redaktorów. Pismo przez lata ugruntowało swoją mocną pozycję na rynku prasowym i czytelniczym wyważonymi komentarzami i obiektywnymi sądami. W opinii czytelników to marka ceniona za rzetelność i wiarygodność, fachowość i trafność w komentowaniu i analizowaniu polskiej rzeczywistości.

POLITYKA w wersji cyfrowej – taniej i wcześniej w Twoim komputerze. Niezależnie od tego czy zdecydujesz się na zakup pojedynczego egzemplarza czy też na prenumeratę POLITYKI w wersji cyfrowej, oszczędzasz w stosunku do ceny kioskowej. Bieżące wydania POLITYKI otrzymujesz poza tym wcześniej aniżeli w tradycyjnej sieci dystrybucyjnej. Już we wtorek wieczorem (20.00) możesz przeczytać najnowsze artykuły, komentarze i felietony autorów POLITYKI.


Zobacz też: wydania specjalne „Polityki”.

czytaj więcej zwiń opis