e-Kiosk.pl - Newsweek Polska 49/2021

czytaj

Newsweek Polska

49/2021 (05.12.2021)

Liczba stron: 96

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
7.20 zł
265,20 zł

Opis

Jest spora grupa niezdecydowanych osób, których można by namówić do szczepień, ale stali się ofiarami nieudolnych polityków i agresywnych antyszczepionkowców; Maciej Stuhr o pomaganiu uchodźcom i nowym filmie „Powrót do tamtych dni”; Andrzej Stasiuk O Polsce, Licheniu i wydanej właśnie płycie „Opla, Stasiuk, Trzaska; czy Trybunał Karny w Hadze osądzi Zbigniewa Ziobrę; kariera Mariusza Błaszczaka; smutek sprzyja myśleniu.

Newsweek Polska to piąta, nieanglojęzyczna edycja amerykańskiego tygodnika, który od dziesięcioleci wyznacza światowe standardy dziennikarstwa. Polskie wydanie pojawiło się na rynku we wrześniu 2001 roku i już na samym początku spotkało się ze znakomitym przyjęciem ze strony czytelników.

Traktując o polityce, nie stara się jednocześnie jej kreować. Także niezwykle staranny dobór informacji, sposób ich prezentowania, unikalna konstrukcja tekstu oraz nowoczesna szata graficzna budują pismo, które tworzy nową jakość na rynku.

U podstaw pisma niezmiennie leży niezależne, szerokie spojrzenie, bezstronność, obiektywizm i dystans do świata. Stawiamy na wnikliwe analizy, zdecydowane stanowiska oraz wyczerpujące oceny. Jesteśmy zawsze na czasie, a nawet staramy się wychodzić w przyszłość i wyprzedzać potrzeby czytelników. Spośród innych tytułów naszego segmentu wyróżnia nas międzynarodowa marka, neutralności w podziale politycznym, bardzo dobre fotografie oraz serie dodatków specjalnych.

Numer 12/2007 możesz pobrać bezpłatnie!

czytaj więcej zwiń opis