e-Kiosk.pl - Polityka 50/2021

czytaj

Polityka

50/2021 (07.12.2021)

Liczba stron: 108

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
8.00 zł 8.50 zł
449,00 zł

Opis

Dzieci i covid - co jest mitem, co prawdą; Omikron - skąd się wziął i czy jesteśmy na niego przygotowani; stan wojenny - 40 lat później; walka o sądy i pieniądze z Unii; Anne Applebaum i Donald Tusk o hejcie, polskich lękach i nadziei na zmianę; WOT - wojsko czy gwardia władzy; Sławomir Bubicz - śmierć legendarnego jogina; brak włosów - wstydliwy problem kobiet; przybywa obcojęzycznych uczniów - czy szkoły wiedzą, jak ich uczyć; dlaczego papier szybko drożeje; rozmowa z dr. Maciejem Bukowskim; szczyt Bidena - święto demokracji, czyli właściwie czego; Yolanda Diaz - komunistka, feministka, przyszła premier; Magdalena Andersson - kim jest pierwsza kobieta, która stanęła na czele szwedzkiego rządu; JD Vance - trumpizacja autora „Elegii dla bidoków”; 1982 - niewyjaśniona śmierć nastolatka; kim naprawdę był Iwan Mazepa; paszporty POLITYKI - ogłaszamy nominacje do 29. edycji nagrody; życie codzienne w stanie wojennym.

POLITYKA już od ponad 60 lat towarzyszy polskim przemianom i cieszy się niezmiennie lojalnością i poczytnością wśród czytelników. Siła marki POLITYKI tkwi w niepowtarzalnym zespole autorów, dziennikarzy i redaktorów. Pismo przez lata ugruntowało swoją mocną pozycję na rynku prasowym i czytelniczym wyważonymi komentarzami i obiektywnymi sądami. W opinii czytelników to marka ceniona za rzetelność i wiarygodność, fachowość i trafność w komentowaniu i analizowaniu polskiej rzeczywistości.

POLITYKA w wersji cyfrowej – taniej i wcześniej w Twoim komputerze. Niezależnie od tego czy zdecydujesz się na zakup pojedynczego egzemplarza czy też na prenumeratę POLITYKI w wersji cyfrowej, oszczędzasz w stosunku do ceny kioskowej. Bieżące wydania POLITYKI otrzymujesz poza tym wcześniej aniżeli w tradycyjnej sieci dystrybucyjnej. Już we wtorek wieczorem (20.00) możesz przeczytać najnowsze artykuły, komentarze i felietony autorów POLITYKI.


Zobacz też: wydania specjalne „Polityki”.

czytaj więcej zwiń opis