e-Kiosk.pl - Projekty Domów 2/2021

Projekty Domów

2/2021 (06.12.2021)

Liczba stron: 360

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
promocja 4.00 zł 12.00 zł Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 4.00 zł

Opis

Płyta fundamentowa krok po kroku, ściany zewnętrzne – trwały dom na lata, rekuperacja w okresie zimowym, zabezpieczenie dachu na zimę, okna narożne, ocieplenie domu styropianem, ocieplenie poddasza wełną, podjazdy, hity 2021, rekomendacje, przewodnik po bramach garażowych oraz fotowoltaika i ogrzewanie domu. Gotowe projekty domów czołowych polskich pracowni, porady ekspertów, merytoryczne artykuły o tematyce budowlanej, przeglądy nowości budowlanych.

„PROJEKTY DOMÓW” to jeden z największych katalogów z  gotowymi projektami domów jednorodzinnych, powstający we współpracy z najbardziej znanymi pracowniami architektonicznymi z całej Polski. Zawartość publikacji stanowią prezentacje projektów gotowych polskich pracowni, aktualna oferta rynku budowlanego, nowości oraz wypowiedzi ekspertów firm liczących się w branży.
Różnorodność projektów – od konwencjonalnych i tradycyjnych po nowoczesne, energooszczędne – gwarantuje inwestorowi panoramę wyboru. Uzupełniają ją praktyczne artykuły i porady skierowane do każdego, na każdym etapie realizacji budowy.

czytaj więcej zwiń opis

Wszystkie wydania

pokaż wszystkie