e-Kiosk.pl - Polityka 52/2021

czytaj

Polityka

52/2021 (20.12.2021)

Liczba stron: 148

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
8.00 zł 8.50 zł
449,00 zł

Opis

Z czym kojarzą się rządy PiS i czy zanosi się na zmianę władzy; Święta Rodzina: wbrew zasadom i zwyczajom; rozmowa z prof. Januszem Czapińskim o tym, jak Polacy organizują sobie szczęście; co się stało z przyjaźnią; jak się pije z Łukaszenką i czego boi się dyktator; mentalnie i faktycznie wchodzimy w nową erę myślenia o prawach zwierząt; ile mamy z psychopaty; Andrzej Stasiuk – rozmowa o polskości, Kościele i płycie „Opla Stasiuk Trzaska”.

POLITYKA już od ponad 60 lat towarzyszy polskim przemianom i cieszy się niezmiennie lojalnością i poczytnością wśród czytelników. Siła marki POLITYKI tkwi w niepowtarzalnym zespole autorów, dziennikarzy i redaktorów. Pismo przez lata ugruntowało swoją mocną pozycję na rynku prasowym i czytelniczym wyważonymi komentarzami i obiektywnymi sądami. W opinii czytelników to marka ceniona za rzetelność i wiarygodność, fachowość i trafność w komentowaniu i analizowaniu polskiej rzeczywistości.

POLITYKA w wersji cyfrowej – taniej i wcześniej w Twoim komputerze. Niezależnie od tego czy zdecydujesz się na zakup pojedynczego egzemplarza czy też na prenumeratę POLITYKI w wersji cyfrowej, oszczędzasz w stosunku do ceny kioskowej. Bieżące wydania POLITYKI otrzymujesz poza tym wcześniej aniżeli w tradycyjnej sieci dystrybucyjnej. Już we wtorek wieczorem (20.00) możesz przeczytać najnowsze artykuły, komentarze i felietony autorów POLITYKI.


Zobacz też: wydania specjalne „Polityki”.

czytaj więcej zwiń opis