e-Kiosk.pl - Wspólnota Mieszkaniowa 2/2022

czytaj

Wspólnota Mieszkaniowa

2/2022 (09.02.2022)

Liczba stron: 64

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
39.00 zł 45.00 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 13% w porównaniu do ceny z okładki

468,00 zł

Opis

Pożytki z części wspólnych; Rozliczenie nieopomiarowanych liczników wody; Spółdzielcy apelują do prezydenta i wojewody; Nakłady poniesione poza nieruchomością wspólną; Coraz bliżej uregulowania pracy zdalnej; Nadzwyczajna zmiana stosunków umownych; Polski Ład w pytaniach i odpowiedziach; Udostępnienie lokalu w czasie pandemii; Hipoteka obciążona długami; Polski Ład – zmiany w VAT.

Wspólnota Mieszkaniowa to nowoczesny miesięcznik prezentujący prawne, finansowe i techniczne aspekty zarządzania nieruchomościami mieszkaniowymi. Adresowany jest do licencjonowanych zarządców i pracowników firm zarządzających, członków zarządów wspólnot mieszkaniowych, zarządów spółdzielni mieszkaniowych i TBS-ów, pracowników wydziałów gospodarki komunalnej w jednostkach samorządu terytorialnego, zakładów gospodarowania nieruchomościami, miejskich i gminnych zakładów komunalnych oraz studentów. Na jego łamach wyjaśniamy spory prawne i wątpliwości wynikające z interpretacji ustaw, podpowiadamy sprawdzone rozwiązania problemów prawnych, finansowych i technicznych oraz odpowiadamy na pytania Czytelników. Publikujemy aktualne orzecznictwo.
Wspólnota Mieszkaniowa:
  • pomaga w rozwiązywaniu codziennych problemów zarządców nieruchomości mieszkaniowych,
  • doradza, jak działać zgodnie z prawem, jak oszczędnie gospodarować środkami wspólnoty, jak poprawiać stan techniczny budynku,
  • informuje o ważnych wydarzeniach branżowych,
  • szkoli na corocznych konferencjach, których uczestnicy pogłębiają wiedzę, zasięgają porad fachowców, podnoszą kwalifikacje.

czytaj więcej zwiń opis