e-Kiosk.pl - O Czym Lekarze Ci Nie Powiedzą 2/2022

czytaj

O Czym Lekarze Ci Nie Powiedzą

2/2022 (23.02.2022)

Liczba stron: 132

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
11.10 zł 12.00 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 23% w porównaniu do ceny z okładki

111,00 zł

Opis

Nowe sposoby, by uniknąć zakażenia covid-19 i nie tylko; nie daj szans menopauzie; proste i naturalne sposoby, które pomogą uporać się z problemami ze snem; dieta ma znaczenie w leczeniu ZZSK; co jeść podczas walki z rakiem; Zespół cieśni nadgarstka nie ma związku z pracą przy komputerze; 5 sposobów na rehabilitację po udarze.

O Czym Lekarze Ci Nie Powiedzą to dwumiesięcznik wydawany na licencji bestsellerowego w Anglii, USA i Australii poradnika medycznego „What Doctors Don’t Tell You”. Pismo nie tylko ujawnia niedociągnięcia i ograniczenia medycyny oficjalnej, ale również podaje szereg alternatywnych metod leczenia.
Wielką zaletą magazynu jest prezentowanie poważnej wiedzy w sposób przystępny i atrakcyjny dla każdego. Jest kierowany do wszystkich osób dbających o swoje zdrowie, ale dominującą grupą czytelników są kobiety. Stąd w doborze tematów pierwszeństwo maja artykuły poświęcone kobiecym problemom zdrowotnym na różnych etapach życia i aspektom zdrowotnym diety, kultury fizycznej oraz zabiegów higienicznych i kosmetycznych.
To lektura obowiązkowa dla każdego, kto ceni swoje zdrowie. Pamiętaj - tylko my opisujemy to O Czym Lekarze Ci Nie Powiedzą!

Uwaga: e-wydania nie zawierają płyt CD/DVD, kuponów rabatowych itp. dołączanych do wydań papierowych.

czytaj więcej zwiń opis