e-Kiosk.pl - Nowa Technika Wojskowa 2/2022

czytaj

Nowa Technika Wojskowa

2/2022 (21.02.2022)

Liczba stron: 84

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
15.99 zł
195,00 zł

Opis

Modernizacja techniczna Sił Zbrojnych RP w 2021 roku; Bojowe wozy piechoty Marder – druga młodość po pięćdziesiątce; Polonez z Polesia. System rakietowy dalekiego zasięgu W-200/W-300; Jak nie teraz to kiedy? Rosomak-BMS; Ewolucja wybranych systemów antysatelitarnych ZSRR i Rosji; Śmigłowce na antypodach, czyli tradycja zawirowań; Lata 80. w artylerii Wojsk Lądowych.

Nowa Technika Wojskowa jest pierwszym w Polsce całkowicie niezależnym, prywatnym czasopismem o tematyce ogólnowojskowej. Ukazuje się od 1991 r. Znajdziecie w nim materiały poświęcone aktualnym problemom rozwoju techniki wojskowej, najnowsze informacje o polskim i światowym przemyśle obronnym, szczegółowe opisy sprzętu wojskowego, wywiady z osobami wnoszącymi istotny wkład w obronność kraju, liczne materiały dotyczące bieżącej sytuacji militarnej na świecie, oraz zmiany zachodzące w NATO. Ponadto w każdym czasopiśmie znajdziecie obszerny dział poświęcony historii techniki wojskowej. Doborowy zespół autorów gwarantuje dużą rzetelność, oraz wysoki poziom merytoryczny czasopisma.


Zobacz też: wydania specjalne. Osoby, które wykupią prenumeratę roczną lub dwuletnią miesięcznika, otrzymują w tym czasie wszystkie wydania specjalne bezpłatnie!

czytaj więcej zwiń opis