e-Kiosk.pl - Wysokie Obcasy Extra 3/2022

czytaj

Wysokie Obcasy Extra

3/2022 (17.02.2022)

Liczba stron: 204

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
8.99 zł
69,99 zł

Opis

Natalia de Barbaro pyta, czy to życie biegnie, czy my; Jennifer Lopez: pięćdziesiątka to dla niej nowy początek; Miłość na całe życie – fotoreportaż o wieloletnich związkach; Joanna Okuniewska opowiada, dlaczego kończy z „Idiotkami”; Robert Pattinson: od wampira do Batmana; Magdalena Moskal o życiu z niepełnosprawnym dzieckiem; Fakty i mity o zębach; Dlaczego nie odbieramy telefonów?

Wysokie Obcasy Extra to specjalne wydanie magazynu, dostępne w samodzielnej sprzedaży. Pierwszy numer ukazał się na rynku w kwietniu 2010 i spotkał się z dużym zainteresowaniem odbiorców. W wyniku tego zainteresowania w roku 2010 Wysokie Obcasy Extra były kwartalnikiem, ale głosy czytelników ośmieliły nas do decyzji o dwumiesięczniku w roku 2011 i miesięczniku w 2014.
Wydania przygotowywane są z myślą o stałych i nowych czytelniczkach i czytelnikach; prezentują wywiady z interesującymi osobami, felietony i teksty stałych, lubianych autorów, wyjątkowe sesje mody i urody.
Magazyn Wysokie Obcasy Extra jest skierowany do osób wykształconych, aktywnych, ciekawych świata, zainteresowanych kulturą, psychologią, polityką, ale także otwartych na niebanalne propozycje modowe i kulinarne. Główną grupę odbiorców tworzą kobiety z wyższym wykształceniem, w wieku 25-35 lat, o otwartych umysłach, pracujące, rodzinne, również feministki. Do czytania magazynu redakcja zaprasza też panów.

czytaj więcej zwiń opis