e-Kiosk.pl - Świat Kominków 1/2022
 
Pojedyncze wydanie
5.00 zł 8.90 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 46% w porównaniu do ceny z okładki

19,20 zł

Opis

Piecyk na drewno. Szybki sposób na ciepło; Wyzwanie kuchnia ogrodowa; Zanim zbudujesz kominek; Stary kominek, nowe wyzwania; Konwekcja, woda czy akumulacja; Gorący duet. Pompa ciepła + drewno lub pellety; Jak ekologicznie palić w kominku; Z kominkiem przyjemnie i bezpiecznie; Nowoczesne kotły na drewno. Szanse i wyzwania.

Świat Kominków to bogato ilustrowany, jedyny w Polsce kwartalnik poświęcony kominkom i piecom. Kwartalnik, traktując te urządzenia jako dobra wyższego rzędu, prezentuje bogactwo kultury udomowionego ognia - od ciekawostek historycznych, przez zagadnienia estetyczne, aktualne trendy wzornicze, potrzebne informacje techniczne, rozwiązania materiałowe. Skierowany jest do osób zainteresowanych posiadaniem kominka lub pieca, którym dostarcza informacji o nowinkach rynkowych i najnowszych propozycjach estetycznych i wzorniczych. Świat Kominków odpowiada także na pytania dotyczące prawidłowej eksploatacji kominka.
Wydawnictwo Świat Kominków to ponad 150 kolorowych stron rzetelnych informacji, fachowych porad i ciekawych pomysłów dotyczących kominków i wnętrza domu, ewenement na polskim rynku wydawniczym.

czytaj więcej zwiń opis