e-Kiosk.pl - Wspólnota Mieszkaniowa 3/2022

czytaj

Wspólnota Mieszkaniowa

3/2022 (10.03.2022)

Liczba stron: 64

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
39.00 zł 45.00 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 13% w porównaniu do ceny z okładki

468,00 zł

Opis

Zarządca powinien wskazać właścicielom, gdzie szukać oszczędności; Białe certyfikaty sposobem na koszty; Kryteria wyboru instalacji dźwigowej; Rola zarządcy w procesie dochodzenia roszczeń; Reprezentacja a zmniejszenie składu zarządu; Składka zdrowotna a członkostwo w zarządzie; Przedawnienie roszczeń wspólnoty wobec spadkobiercy.

Wspólnota Mieszkaniowa to nowoczesny miesięcznik prezentujący prawne, finansowe i techniczne aspekty zarządzania nieruchomościami mieszkaniowymi. Adresowany jest do licencjonowanych zarządców i pracowników firm zarządzających, członków zarządów wspólnot mieszkaniowych, zarządów spółdzielni mieszkaniowych i TBS-ów, pracowników wydziałów gospodarki komunalnej w jednostkach samorządu terytorialnego, zakładów gospodarowania nieruchomościami, miejskich i gminnych zakładów komunalnych oraz studentów. Na jego łamach wyjaśniamy spory prawne i wątpliwości wynikające z interpretacji ustaw, podpowiadamy sprawdzone rozwiązania problemów prawnych, finansowych i technicznych oraz odpowiadamy na pytania Czytelników. Publikujemy aktualne orzecznictwo.
Wspólnota Mieszkaniowa:
  • pomaga w rozwiązywaniu codziennych problemów zarządców nieruchomości mieszkaniowych,
  • doradza, jak działać zgodnie z prawem, jak oszczędnie gospodarować środkami wspólnoty, jak poprawiać stan techniczny budynku,
  • informuje o ważnych wydarzeniach branżowych,
  • szkoli na corocznych konferencjach, których uczestnicy pogłębiają wiedzę, zasięgają porad fachowców, podnoszą kwalifikacje.

czytaj więcej zwiń opis