e-Kiosk.pl - Młody Technik 4/2022

czytaj

Młody Technik

4/2022 (15.04.2022)

Liczba stron: 112

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
9.50 zł
130,90 zł

Opis

Temat numeru: Nowa wspaniała sieć. Cyberprzestrzeń bez granic; Nowy pomysł na obronę Ziemi przed zagrożeniami z kosmosu. Obrona przez atak; Jak bronić swojej prywatności i danych nie tylko przed Pegasusem. Ucho igielne i szeroka brama; Chemia inna niż w szkole: Grupa druga (2). Mistrz wagi lekkiej; Wzmacniacze słuchawkowe.

Młody Technik to popularny miesięcznik ukazujący się od 1932 roku. Skierowany jest do szerokiego grona odbiorców, a szczególnie do młodzieży szkolnej. Każdy, kto interesuje się współczesną techniką i kierunkami jej rozwoju znajdzie w Młodym Techniku coś dla siebie.
Jest to jedyny tytuł w segmencie nauk ścisłych i techniki, zalecany jako lektura dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Uczniowie i nauczyciele szczególnie cenią rubryki edukacyjne odnoszące się wprost do przedmiotów szkolnych takie jak: Chemia, Fizyka, Matematyka, jak również rubryki rozwijające dodatkowe zainteresowania, tj. Jak to działa, Jak to robią, Historia odkryć i wynalazków. Są też działy dla majsterkowiczów i modelarzy.

Uwaga: e-wydania nie zawierają płyt CD/DVD, kuponów rabatowych itp. dołączanych do wydań papierowych.

czytaj więcej zwiń opis