e-Kiosk.pl - Tygodnik Do Rzeczy 13/2022

czytaj

Tygodnik Do Rzeczy

13/2022 (27.03.2022)

Liczba stron: 100

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
6.50 zł
184,90 zł

Opis

Dokąd Rosjanie uciekają z miliardami; Nie powinniśmy iść drogą Węgier; Prawo do broni, prawo do życia; Pokojowa misja NATO; 45. rocznica powstania ROPCiO; W oparach denazyfikacji; Inflacyjny szok; Najprężniejsze, najsłynniejsze, najbardziej stabilne polskie firmy; Najlepsze filmy roku 2021.

Tygodnik „Do Rzeczy” to pismo o profilu konserwatywno liberalnym dla ludzi, którzy nie boją się myśleć. Kto chce zrozumieć współczesny świat i Polskę powinien po nie sięgnąć. Pismo skupia się na opisywaniu zjawisk politycznych, społecznych, gospodarczych i religijnych z innej niż powszechnie przyjęta perspektywy.
Jego autorzy to znani publicyści, pisarze i historycy. „Do Rzeczy” kieruje Paweł Lisicki, a na stałe pisują w nim m.in. Rafał A. Ziemkiewicz , Piotr Gabryel, Cezary Gmyz, Piotr Semka, Piotr Zychowicz, Kamila Baranowska, Piotr Gociek, Grzegorz Kucharczyk, Wojciech Wybranowski i Łukasz Warzecha.

czytaj więcej zwiń opis