e-Kiosk.pl - Przegląd Lotniczy - Aviation Revue 6/2022

czytaj

Przegląd Lotniczy - Aviation Revue

6/2022 (02.06.2022)

Liczba stron: 76

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
16.90 zł
372,00 zł

Opis

G109 Able - Grob z Rotaksem; „Mamy już swój dom w Polsce” – rozmowa z Jurijem Jakowlewem; Pora lecieć! – rady przed lotem zagranicznym; Opowiem Ci o samolocie... cz. 23 – mechanizacja płata; Szybowce wróciły nad Tatry i Fatrę; Friedrichshafen ‘22 – powrót święta; Centralwings – zmarnowany zapał; Nocny lot – balonowe Bitterfeld ‘22.

Chcesz latać? W świat latania wprowadzi Cię bezpiecznie i fachowo "Przegląd Lotniczy – Aviation Revue" - profesjonalny miesięcznik lotnictwa ogólnego i sportowego.

Ukazujące się nieprzerwanie od 1993 r. czasopismo o lataniu, tworzone przez pilotów i dla pilotów, a także dla wszystkich uprawiających aktywnie sporty lotnicze. Na lekturze PLAR wychowało się już kilka generacji pilotów, w tym obecnych kapitanów linii lotniczych. Adresowane jest do osób latających i zainteresowanych lataniem, traktowanym zarówno jako hobby, jak i kariera zawodowa. Naszym mottem jest "latanie dla każdego", a misją - popularyzacja latania poprzez dostarczanie rzetelnej wiedzy lotniczej i istotnych dla bezpieczeństwa informacji oraz monitorowanie bieżących wydarzeń w lotnictwie.

Jako pismo opiniotwórcze, PLAR skupia również cały rynek reklam i ogłoszeń z branży lotniczej.

W 2002 r. "Przegląd Lotniczy - Aviation Revue" został wyróżniony Dyplomem Honorowym FAI (Międzynarodowej Federacji Lotniczej).

Wysokie i bezpieczne loty – tylko z nami.

czytaj więcej zwiń opis