e-Kiosk.pl - Auto Świat 19/2022

czytaj

Auto Świat

19/2022 (15.05.2022)

Liczba stron: 60

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
3.99 zł

Opis

Temat tygodnia: SUV-y i crossovery - przegląd rynkowych nowości; Fiaty Tipo i 500X w wersji hybrydowej; Volkswagen ID.5: pierwsza jazda elektrycznym SUV-em coupé, także w wersji GTX; Kia Sorento, Renault Koleos i Škoda Kodiaq: porównanie SUV-ów 4x4 z dieslem; oświetlenie samochodowe - regeneracja czy wymiana; z czego wynikają i jak usunąć problemy po wymianie opon.

Auto Świat to najpopularniejszy w Polsce magazyn dla pasjonatów motoryzacji. Czytelnicy znajdą w tygodniku prezentacje najnowszych samochodów, opisy jazd testowych, a także raporty o sprawach ważnych dla kierowców np. zmianie przepisów ruchu drogowego. Każdy numer tygodnika zawiera testy samochodów, porównania wybranych modeli, porady dotyczące eksploatacji auta i odpowiedzi ekspertów na pytania czytelników.

Tygodnik Auto Świat jest również organizatorem ogólnopolskich konkursów i plebiscytów dla czytelników. Jednym z nich jest Narodowy Auto Test - kompleksowe badanie opinii polskich kierowców na temat posiadanych przez nich samochodów. Wyniki testu pokazują stan polskiej motoryzacji oraz preferencje i oczekiwania kierowców wobec swoich aut.

czytaj więcej zwiń opis