e-Kiosk.pl - Gardeners' World Edycja Polska 7/2022

czytaj

Gardeners' World Edycja Polska

7/2022 (28.06.2022)

Liczba stron: 124

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
14.30 zł
114,40 zł

Opis

Monty podpowiada, jak robić sadzonki; Carol wybiera rośliny znoszące upały; boskie bodziszki - gatunki i odmiany dostępne w Polsce; przewodnik po paleniskach; egzotyki w donicach; pysznogłówka - indiański smakołyk; uprawa i pielęgnacja falenopsisów; oplątwa na korze - jak zrobić krok po kroku; szkodniki i choroby - naturalne sposoby zwalczania; ławka ze schowkiem - zrób to sam; test chwastowników; jak uporządkować glicynię; prosto z grządki - buraki; kwiaty dla pszczół; konik brunatny; ryjówka aksamitna; projekty wąskich rabat.

Gardeners' World Polska to wydanie licencyjne największego brytyjskiego magazynu ogrodniczego.
Wydawany od ponad 20 lat miesięcznik „Gardeners’ World” absolutnie zdominował brytyjski rynek czasopism ogrodniczych, zdobywając ponad 60% wszystkich czytelników prasy w tym segmencie tematycznym. W Polsce ten tytuł jest „skazany na sukces”, gdyż brytyjski styl uprawiania roślin w przydomowym ogródku - kwiatów, warzyw, krzewów i drzew - jest szanowany i podziwiany przez miliony Polaków.
Najwyższy poziom merytoryczny gwarantuje nie tylko renomowany wydawca Immediate Media, ale przede wszystkim BBC World Wide - licencjodawca tego tytułu. Nasze pismo „Gardeners' World Polska” zachowuje całą nadzwyczaj wartościową treść oraz atrakcyjną formę edytorską brytyjskiego oryginału Gardeners’ World.

czytaj więcej zwiń opis