e-Kiosk.pl - Przegląd Lotniczy - Aviation Revue 7/2022

czytaj

Przegląd Lotniczy - Aviation Revue

7/2022 (01.07.2022)

Liczba stron: 76

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
16.90 zł
372,00 zł

Opis

DA50 RG - Ewolucja zakończona; Złoto akrobatów - MŚ w Akrobacji Samolotowej w klasie Intermediate; Tunezyjski rajd; Opowiem Ci o samolocie... cz. 24 – system upustowy; Być bezpiecznym pilotem; Od teorii do praktyki; Curtiss-Wright Travel Air CW-19; Wyścigi nad Borami Tucholskimi – MP ‘22 w klasie Club A; Imprezy lotnicze - co warto wiedzieć; Za lisem, z młodymi wilkami... - fiesta balonowa Toruń ‘22.

Chcesz latać? W świat latania wprowadzi Cię bezpiecznie i fachowo "Przegląd Lotniczy – Aviation Revue" - profesjonalny miesięcznik lotnictwa ogólnego i sportowego.

Ukazujące się nieprzerwanie od 1993 r. czasopismo o lataniu, tworzone przez pilotów i dla pilotów, a także dla wszystkich uprawiających aktywnie sporty lotnicze. Na lekturze PLAR wychowało się już kilka generacji pilotów, w tym obecnych kapitanów linii lotniczych. Adresowane jest do osób latających i zainteresowanych lataniem, traktowanym zarówno jako hobby, jak i kariera zawodowa. Naszym mottem jest "latanie dla każdego", a misją - popularyzacja latania poprzez dostarczanie rzetelnej wiedzy lotniczej i istotnych dla bezpieczeństwa informacji oraz monitorowanie bieżących wydarzeń w lotnictwie.

Jako pismo opiniotwórcze, PLAR skupia również cały rynek reklam i ogłoszeń z branży lotniczej.

W 2002 r. "Przegląd Lotniczy - Aviation Revue" został wyróżniony Dyplomem Honorowym FAI (Międzynarodowej Federacji Lotniczej).

Wysokie i bezpieczne loty – tylko z nami.

czytaj więcej zwiń opis