e-Kiosk.pl - Młody Technik 7/2022

czytaj

Młody Technik

7/2022 (18.07.2022)

Liczba stron: 112

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
11.90 zł
130,90 zł

Opis

Temat numeru: Auto po nowemu. Czy to koniec motoryzacji jaką znamy; Horyzonty mgłą spowite; Czy technika pozwoli ludziom oddychać tlenem z wody; Mobilne aplikacje: Test aplikacji: aplikacje do NFT; Chemia inna niż w szkole: Na tropie izotopów; Z pasji do motoryzacji: Co na grill, czyli motoryzacyjne loga.

Młody Technik to popularny miesięcznik ukazujący się od 1932 roku. Skierowany jest do szerokiego grona odbiorców, a szczególnie do młodzieży szkolnej. Każdy, kto interesuje się współczesną techniką i kierunkami jej rozwoju znajdzie w Młodym Techniku coś dla siebie.
Jest to jedyny tytuł w segmencie nauk ścisłych i techniki, zalecany jako lektura dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Uczniowie i nauczyciele szczególnie cenią rubryki edukacyjne odnoszące się wprost do przedmiotów szkolnych takie jak: Chemia, Fizyka, Matematyka, jak również rubryki rozwijające dodatkowe zainteresowania, tj. Jak to działa, Jak to robią, Historia odkryć i wynalazków. Są też działy dla majsterkowiczów i modelarzy.

Uwaga: e-wydania nie zawierają płyt CD/DVD, kuponów rabatowych itp. dołączanych do wydań papierowych.

czytaj więcej zwiń opis