e-Kiosk.pl - Nowa Technika Wojskowa 7/2022

czytaj

Nowa Technika Wojskowa

7/2022 (23.07.2022)

Liczba stron: 84

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
17.95 zł
219,00 zł

Opis

Fundusz Wsparcia Sił Zbrojnych – rusza modernizacja armii na kredyt; NATO na Wschodzie; Czołgi w Paryżu – wystawa Eurosatory 2022; Na straży nie tylko Amazonii, Brazylijska obrona powietrzna; Norwegia mówi dość! Koniec kontraktu na śmigłowce NH90; Gotowi na Miecznika; Strategia oceaniczna Reagana, czyli jak próbowano wygrać zimną wojnę.

Nowa Technika Wojskowa jest pierwszym w Polsce całkowicie niezależnym, prywatnym czasopismem o tematyce ogólnowojskowej. Ukazuje się od 1991 r. Znajdziecie w nim materiały poświęcone aktualnym problemom rozwoju techniki wojskowej, najnowsze informacje o polskim i światowym przemyśle obronnym, szczegółowe opisy sprzętu wojskowego, wywiady z osobami wnoszącymi istotny wkład w obronność kraju, liczne materiały dotyczące bieżącej sytuacji militarnej na świecie, oraz zmiany zachodzące w NATO. Ponadto w każdym czasopiśmie znajdziecie obszerny dział poświęcony historii techniki wojskowej. Doborowy zespół autorów gwarantuje dużą rzetelność, oraz wysoki poziom merytoryczny czasopisma.


Zobacz też: wydania specjalne. Osoby, które wykupią prenumeratę roczną lub dwuletnią miesięcznika, otrzymują w tym czasie wszystkie wydania specjalne bezpłatnie!

czytaj więcej zwiń opis