e-Kiosk.pl - Polityka 31/2022

czytaj

Polityka

31/2022 (26.07.2022)

Liczba stron: 100

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
9.00 zł
539,00 zł

Opis

Niebinarni - kim są, jak żyją; co wynika z partyjnych sondaży; dobry i zły populizm; Katarzyna Pawlikowska o szybko zmieniających się poglądach Polek i Polaków; kim są gigerzy i jak zarabiają na życie; lekarze weterynarii - od empatii do wypalenia; tajemnicza śmierć bezdomnego prezesa; uchodźcy wychodzą z ośrodków; luksusowe lumpeksy; czterodniowy tydzień pracy - czy to się może udać; Taira - najsłynniejsza ratowniczka wojenna; kto za Johnsona; Luisa Neubauer - niemiecka Greta; skąd te pogodowe ekstrema; czy słodziki szkodzą; Thomas Kuhn i jego wizje rozwoju nauki; 1944 - wolne miasto Warszawa; 20 serialowych kamieni milowych; jak Raymond Chandler przekuł kryminał w literaturę; Ukrainian Freedom Orchestra - muzyka przeciwko wojnie; rozmowa z prof. Mirosławem Filiciakiem; Lusławice - wielki ogród Pendereckich.

POLITYKA już od ponad 60 lat towarzyszy polskim przemianom i cieszy się niezmiennie lojalnością i poczytnością wśród czytelników. Siła marki POLITYKI tkwi w niepowtarzalnym zespole autorów, dziennikarzy i redaktorów. Pismo przez lata ugruntowało swoją mocną pozycję na rynku prasowym i czytelniczym wyważonymi komentarzami i obiektywnymi sądami. W opinii czytelników to marka ceniona za rzetelność i wiarygodność, fachowość i trafność w komentowaniu i analizowaniu polskiej rzeczywistości.

POLITYKA w wersji cyfrowej – taniej i wcześniej w Twoim komputerze. Niezależnie od tego czy zdecydujesz się na zakup pojedynczego egzemplarza czy też na prenumeratę POLITYKI w wersji cyfrowej, oszczędzasz w stosunku do ceny kioskowej. Bieżące wydania POLITYKI otrzymujesz poza tym wcześniej aniżeli w tradycyjnej sieci dystrybucyjnej. Już we wtorek wieczorem (20.00) możesz przeczytać najnowsze artykuły, komentarze i felietony autorów POLITYKI.


Zobacz też: wydania specjalne „Polityki”.

czytaj więcej zwiń opis