e-Kiosk.pl - Newsweek Polska 32/2022

czytaj

Newsweek Polska

32/2022 (07.08.2022)

Liczba stron: 92

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
7.30 zł
336,60 zł

Opis

Polska bez wody - woda ucieka z naszego kraju w błyskawicznym tempie; czy bez pieniędzy z KPO uda się kupić wyborców; były kleryk Andrzej Pogorzelski oskarża jednego z biskupów o molestowanie; 14 milionów Polek i Polaków gotowych jest korzystać z usług wróżki, szeptuchy, numerologa; jak stare, wzgardzone warszawskie osiedle stało się sercem nowej Warszawy; Janusz Korczak - właśnie mija 80 lat od śmierci pisarza i pedagoga; Joe Manchin - senator z Wirginii Zachodniej, który trzęsie Ameryką; wojna na Bałkanach - sytuacja w Kosowie jest tak napięta, że może wymknąć się spod kontroli; Węgry - Europa to nie nasza sprawa; poziom inflacji w Polsce to jest katastrofa dla polityki pieniężnej NBP – mówi były premier i prezes NBP; gadżety do kluczy zamiast breloczka; Paweł Marchewka wprowadził Techland do czołówki globalnego gamingu; z bliska - żaba trawna; Mateusz Hołda - architekt ludzkiego ciała, który w leczeniu potrafi wykorzystać najnowsze technologie; KULTURA: John Malkovich; „South Park”.

Newsweek Polska to piąta, nieanglojęzyczna edycja amerykańskiego tygodnika, który od dziesięcioleci wyznacza światowe standardy dziennikarstwa. Polskie wydanie pojawiło się na rynku we wrześniu 2001 roku i już na samym początku spotkało się ze znakomitym przyjęciem ze strony czytelników.

Traktując o polityce, nie stara się jednocześnie jej kreować. Także niezwykle staranny dobór informacji, sposób ich prezentowania, unikalna konstrukcja tekstu oraz nowoczesna szata graficzna budują pismo, które tworzy nową jakość na rynku.

U podstaw pisma niezmiennie leży niezależne, szerokie spojrzenie, bezstronność, obiektywizm i dystans do świata. Stawiamy na wnikliwe analizy, zdecydowane stanowiska oraz wyczerpujące oceny. Jesteśmy zawsze na czasie, a nawet staramy się wychodzić w przyszłość i wyprzedzać potrzeby czytelników. Spośród innych tytułów naszego segmentu wyróżnia nas międzynarodowa marka, neutralności w podziale politycznym, bardzo dobre fotografie oraz serie dodatków specjalnych.

Numer 12/2007 możesz pobrać bezpłatnie!

czytaj więcej zwiń opis