e-Kiosk.pl - Forbes Women 5/2022

czytaj

Forbes Women

5/2022 (13.10.2022)

Liczba stron: 180

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
15.30 zł
90,00 zł

Opis

Amal Clooney ściga rosyjskich zbrodniarzy wojennych; czy Elżbieta II była feministką; jak Tinder zmienił nasze relacje; lista „Forbes Women”: 25 prawniczek w biznesie; rozmowy z Marią Peszek i Grażyną Kulczyk.

Magazyn, którego misją jest dążenie do równouprawnienia różnych płci w biznesie. Dlatego nie różnicujemy bohaterów ze względu na płeć. Działając w biznesie wszyscy – czy to kobiety, czy mężczyźni – muszą grać zgodnie z tymi samymi regułami wyznaczonymi przez Kodeks Spółek Handlowych i Prawo Pracy.
Chcemy inspirować do działania, pomagać zdobywać wiedzę i doświadczenie, angażować panie i panów do efektywnej współpracy pokazując pozytywne znane i mniej znane przykłady takowej współpracy. Chcemy poruszać tematy, problemy, które z racji biznesowego i konserwatywnego charakteru magazyny Forbes nie znajdują miejsca na łamach miesięcznika: cała strefa psychologii biznesu (samodoskonalenie, emocjonalne aspekty biznesu, kierowania zespołem, relacji z partnerami biznesowymi, również w kontekście osobistym). Cały obszar stylu życia, (hobby, moda biznesowa, etykieta).

czytaj więcej zwiń opis