e-Kiosk.pl - Polityka 37/2022

czytaj

Polityka

37/2022 (06.09.2022)

Liczba stron: 100

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
9.00 zł
449,00 zł

Opis

Kres potęgi Kościoła - co sądzą o nim Polacy i jakie płyną z tego wnioski dla hierarchów i polityków; opozycja po Campusie; drogo i ubogo, czyli kryzys się rozpędza; świat Gorbaczowa; jesień PiS; prof. Patrick J. Deneen o tym, jak staliśmy się niewolnikami wolności i braku obowiązków; wypadek, który rozbudził antyromskie nastroje; nasz kaskader w Hollywood; proces jak u Kafki; co nam dają rzeki; czy ceny mieszkań w końcu spadną; dlaczego obraz Riepina dzieli Rosjan; prawdziwa cena płynącego do nas węgla; Muktada al-Sadr - iracki Chomeini; trudne początki współczesnej meteorologii; skąd przyszli Indoeuropejczycy; kłopotliwe nazwy chorób; gdzie naprawdę władał Mieszko I; jak sto lat temu przesiedlano Greków i Turków; trudny restart, czyli teatr po wakacjach; kto nas rozprasza i co z tego ma; wybrzeże pełne atrakcji.

POLITYKA już od ponad 60 lat towarzyszy polskim przemianom i cieszy się niezmiennie lojalnością i poczytnością wśród czytelników. Siła marki POLITYKI tkwi w niepowtarzalnym zespole autorów, dziennikarzy i redaktorów. Pismo przez lata ugruntowało swoją mocną pozycję na rynku prasowym i czytelniczym wyważonymi komentarzami i obiektywnymi sądami. W opinii czytelników to marka ceniona za rzetelność i wiarygodność, fachowość i trafność w komentowaniu i analizowaniu polskiej rzeczywistości.

POLITYKA w wersji cyfrowej – taniej i wcześniej w Twoim komputerze. Niezależnie od tego czy zdecydujesz się na zakup pojedynczego egzemplarza czy też na prenumeratę POLITYKI w wersji cyfrowej, oszczędzasz w stosunku do ceny kioskowej. Bieżące wydania POLITYKI otrzymujesz poza tym wcześniej aniżeli w tradycyjnej sieci dystrybucyjnej. Już we wtorek wieczorem (20.00) możesz przeczytać najnowsze artykuły, komentarze i felietony autorów POLITYKI.


Zobacz też: wydania specjalne „Polityki”.

czytaj więcej zwiń opis