e-Kiosk.pl - Tygodnik Do Rzeczy 37/2022

czytaj

Tygodnik Do Rzeczy

37/2022 (11.09.2022)

Liczba stron: 100

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
6.50 zł 9.90 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 64% w porównaniu do ceny z okładki

184,90 zł

Opis

Miejsce Ewangelii zajmują coraz częściej „zrównoważony rozwój” i inne świeckie programy przebudowy społeczeństw; W PiS będą musieli zrobić miejsce dla byłego prezesa TVP. A to gracz, który nie zadowoli się byle czym; „Pierścienie władzy” to świetny serial fantasy, ale na razie niekoniecznie wybitna adaptacja dzieł Tolkiena; Osiem lat po legendarnej bitwie z Tatarami pod Hodowem w 1694 r. armia Korony i Litwy znalazła się w stanie kompletnego upadku; Gdy Elżbieta II wstępowała na tron, Wielka Brytania była mocarstwem. Przez kolejne lata jednak nieubłaganie się ono kurczyło.

Tygodnik „Do Rzeczy” to pismo o profilu konserwatywno liberalnym dla ludzi, którzy nie boją się myśleć. Kto chce zrozumieć współczesny świat i Polskę powinien po nie sięgnąć. Pismo skupia się na opisywaniu zjawisk politycznych, społecznych, gospodarczych i religijnych z innej niż powszechnie przyjęta perspektywy.
Jego autorzy to znani publicyści, pisarze i historycy. „Do Rzeczy” kieruje Paweł Lisicki, a na stałe pisują w nim m.in. Rafał A. Ziemkiewicz , Piotr Gabryel, Cezary Gmyz, Piotr Semka, Piotr Zychowicz, Kamila Baranowska, Piotr Gociek, Grzegorz Kucharczyk, Wojciech Wybranowski i Łukasz Warzecha.

czytaj więcej zwiń opis