e-Kiosk.pl - Polityka 39/2022

czytaj

Polityka

39/2022 (20.09.2022)

Liczba stron: 108

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
9.00 zł
449,00 zł

Opis

Polacy coraz częściej kradną - co, jak i dlaczego; Zdzisław Krasnodębski i Ryszard Legutko: mędrcy PiS; skąd się wzięła Iga Świątek; jak prawica kręci na temat zmian klimatu; dlaczego ludziom odechciewa się żyć i jak im pomóc; fenomen brytyjskiej arystokracji; prof. Konstantin Sonin o stosunku Rosjan do Putina i do wojny oraz o śmierci rosyjskiego marzenia.

POLITYKA już od ponad 60 lat towarzyszy polskim przemianom i cieszy się niezmiennie lojalnością i poczytnością wśród czytelników. Siła marki POLITYKI tkwi w niepowtarzalnym zespole autorów, dziennikarzy i redaktorów. Pismo przez lata ugruntowało swoją mocną pozycję na rynku prasowym i czytelniczym wyważonymi komentarzami i obiektywnymi sądami. W opinii czytelników to marka ceniona za rzetelność i wiarygodność, fachowość i trafność w komentowaniu i analizowaniu polskiej rzeczywistości.

POLITYKA w wersji cyfrowej – taniej i wcześniej w Twoim komputerze. Niezależnie od tego czy zdecydujesz się na zakup pojedynczego egzemplarza czy też na prenumeratę POLITYKI w wersji cyfrowej, oszczędzasz w stosunku do ceny kioskowej. Bieżące wydania POLITYKI otrzymujesz poza tym wcześniej aniżeli w tradycyjnej sieci dystrybucyjnej. Już we wtorek wieczorem (20.00) możesz przeczytać najnowsze artykuły, komentarze i felietony autorów POLITYKI.


Zobacz też: wydania specjalne „Polityki”.

czytaj więcej zwiń opis