e-Kiosk.pl - Polityka 40/2022

czytaj

Polityka

40/2022 (27.09.2022)

Liczba stron: 108

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
9.00 zł
539,00 zł

Opis

Afera z mailami ze skrzynki Dworczyka wciąż się rozrasta - kto na niej korzysta, co z niej wynika i dlaczego nikt do tej pory nie poniósł konsekwencji? Setki milionów złotych płyną poza kontrolą do zaprzyjaźnionych z władzą tzw. jednostek pozabudżetowych; raport o in vitro; na czym oszczędzają Niemcy; Kamila – tajna broń Windsorów; dorośli z ADHD.

POLITYKA już od ponad 60 lat towarzyszy polskim przemianom i cieszy się niezmiennie lojalnością i poczytnością wśród czytelników. Siła marki POLITYKI tkwi w niepowtarzalnym zespole autorów, dziennikarzy i redaktorów. Pismo przez lata ugruntowało swoją mocną pozycję na rynku prasowym i czytelniczym wyważonymi komentarzami i obiektywnymi sądami. W opinii czytelników to marka ceniona za rzetelność i wiarygodność, fachowość i trafność w komentowaniu i analizowaniu polskiej rzeczywistości.

POLITYKA w wersji cyfrowej – taniej i wcześniej w Twoim komputerze. Niezależnie od tego czy zdecydujesz się na zakup pojedynczego egzemplarza czy też na prenumeratę POLITYKI w wersji cyfrowej, oszczędzasz w stosunku do ceny kioskowej. Bieżące wydania POLITYKI otrzymujesz poza tym wcześniej aniżeli w tradycyjnej sieci dystrybucyjnej. Już we wtorek wieczorem (20.00) możesz przeczytać najnowsze artykuły, komentarze i felietony autorów POLITYKI.


Zobacz też: wydania specjalne „Polityki”.

czytaj więcej zwiń opis