e-Kiosk.pl - Polityka 45/2022

czytaj

Polityka

45/2022 (01.11.2022)

Liczba stron: 100

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
9.00 zł
539,00 zł

Opis

Stuhr & Stuhr: na świeczniku i na celowniku; państwo z kartonu: ile warte są czeki rozdawane przez władzę; sprawa Tomasza Lisa: polemika Żakowskiego; jak żyć bez WC; problem z brakiem czipów; plaga usznych szumów; atomówki z lamusa – pytania o broń jądrową są dziś niepokojąco aktualne; nowa płyta Moniki Brodki; polskie firmy już się szykują do wielkiej odbudowy Ukrainy; Mark Leonard o zmierzchu globalizmu i zmorze współzależności.

POLITYKA już od ponad 60 lat towarzyszy polskim przemianom i cieszy się niezmiennie lojalnością i poczytnością wśród czytelników. Siła marki POLITYKI tkwi w niepowtarzalnym zespole autorów, dziennikarzy i redaktorów. Pismo przez lata ugruntowało swoją mocną pozycję na rynku prasowym i czytelniczym wyważonymi komentarzami i obiektywnymi sądami. W opinii czytelników to marka ceniona za rzetelność i wiarygodność, fachowość i trafność w komentowaniu i analizowaniu polskiej rzeczywistości.

POLITYKA w wersji cyfrowej – taniej i wcześniej w Twoim komputerze. Niezależnie od tego czy zdecydujesz się na zakup pojedynczego egzemplarza czy też na prenumeratę POLITYKI w wersji cyfrowej, oszczędzasz w stosunku do ceny kioskowej. Bieżące wydania POLITYKI otrzymujesz poza tym wcześniej aniżeli w tradycyjnej sieci dystrybucyjnej. Już we wtorek wieczorem (20.00) możesz przeczytać najnowsze artykuły, komentarze i felietony autorów POLITYKI.


Zobacz też: wydania specjalne „Polityki”.

czytaj więcej zwiń opis