e-Kiosk.pl - Polityka 48/2022

czytaj

Polityka

48/2022 (22.11.2022)

Liczba stron: 108

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
9.00 zł
539,00 zł

Opis

Rakieta w Przewodowie – stress test nad Wisłą; mało nas czy dużo; jak PiS wychowuje sobie młodych wyborców; Szymon Szynkowski vel Sęk – bardzo elastyczny minister; czo to koniec kadencji prezes Przyłębskiej; co widać w policyjnych kamerkach; porozwodowe walki o zwierzęta; incognito na Zjeździe Sympatyków Patryka Jakiego; tajemnice morderstwa w Białymstoku; Katarzyna Skrzydłowska-Kalukin o kulisach pracy modelek i zderzeniu marzeń z rzeczywistością; bujda Black Friday; rozmowa z Jakubem Sokołowskim; Ron DeSantis – lepszy Trump; plan Scholza; Jordan Bardella – następca Le Pen; skąd te pogodowe anomalie; etanol a przyszłość narodu; czym kiedyś zastępowano paliwo, mięso, cukier; Androginiczny Timothée Chalamet – nowa męska gwiazda kina; rozmowa z Miłoszem Bembinowem; co mówi o nas muzyka, której słuchamy; Annie Ernaux – niewygodna noblistka; Jerzy Połomski – ikona popkultury PRL; miasta i wsie gaszą światło.

POLITYKA już od ponad 60 lat towarzyszy polskim przemianom i cieszy się niezmiennie lojalnością i poczytnością wśród czytelników. Siła marki POLITYKI tkwi w niepowtarzalnym zespole autorów, dziennikarzy i redaktorów. Pismo przez lata ugruntowało swoją mocną pozycję na rynku prasowym i czytelniczym wyważonymi komentarzami i obiektywnymi sądami. W opinii czytelników to marka ceniona za rzetelność i wiarygodność, fachowość i trafność w komentowaniu i analizowaniu polskiej rzeczywistości.

POLITYKA w wersji cyfrowej – taniej i wcześniej w Twoim komputerze. Niezależnie od tego czy zdecydujesz się na zakup pojedynczego egzemplarza czy też na prenumeratę POLITYKI w wersji cyfrowej, oszczędzasz w stosunku do ceny kioskowej. Bieżące wydania POLITYKI otrzymujesz poza tym wcześniej aniżeli w tradycyjnej sieci dystrybucyjnej. Już we wtorek wieczorem (20.00) możesz przeczytać najnowsze artykuły, komentarze i felietony autorów POLITYKI.


Zobacz też: wydania specjalne „Polityki”.

czytaj więcej zwiń opis