e-Kiosk.pl - Polityka 49/2022

czytaj

Polityka

49/2022 (29.11.2022)

Liczba stron: 116

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
9.00 zł
539,00 zł

Opis

Zakładnicy Ziobry; jak pomóc Ukraińcom przetrwać zimę; dr Natalia Mętrak-Ruda o politycznej historii wegetarianizmu; jak opozycja odbiła Śląsk; Paweł Reszka, laureat tegorocznej nagrody im. A. Woyciechowskiego, o tym, jak wygląda praca korespondenta wojennego; dlaczego Polki boją się naturalnych porodów; hejt na komorników i jego tragiczne skutki; o cmentarzu, który zapadł się pod ziemię; kim jest słynny Marcin W. i na czym się dorobił; prezentownik POLITYKI; poligon dla najnowszej broni; co wynika z kolejnego szczytu klimatycznego i czy globalne ocieplenie da się jeszcze zatrzymać; Polska–Korea Południowa - historia o smaku kimchi; jak złoto ginie z muzeów; tajemnice feromonów; nie zapominajmy o ukraińskich naukowcach; 1939 - jak Polacy radzili sobie w pierwszą zimę okupacji; Julius Popper - wizjoner ludobójca; nasi w Katarze; od Kaliningradu po Kołymę - wojna oczami Rosjan.

POLITYKA już od ponad 60 lat towarzyszy polskim przemianom i cieszy się niezmiennie lojalnością i poczytnością wśród czytelników. Siła marki POLITYKI tkwi w niepowtarzalnym zespole autorów, dziennikarzy i redaktorów. Pismo przez lata ugruntowało swoją mocną pozycję na rynku prasowym i czytelniczym wyważonymi komentarzami i obiektywnymi sądami. W opinii czytelników to marka ceniona za rzetelność i wiarygodność, fachowość i trafność w komentowaniu i analizowaniu polskiej rzeczywistości.

POLITYKA w wersji cyfrowej – taniej i wcześniej w Twoim komputerze. Niezależnie od tego czy zdecydujesz się na zakup pojedynczego egzemplarza czy też na prenumeratę POLITYKI w wersji cyfrowej, oszczędzasz w stosunku do ceny kioskowej. Bieżące wydania POLITYKI otrzymujesz poza tym wcześniej aniżeli w tradycyjnej sieci dystrybucyjnej. Już we wtorek wieczorem (20.00) możesz przeczytać najnowsze artykuły, komentarze i felietony autorów POLITYKI.


Zobacz też: wydania specjalne „Polityki”.

czytaj więcej zwiń opis