e-Kiosk.pl - Tygodnik Do Rzeczy 1/2023

czytaj

Tygodnik Do Rzeczy

1/2023 (26.12.2022)

Liczba stron: 100

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
6.50 zł
199,90 zł

Opis

Wszystkie twarze Xi Jinpinga; Rosja może przegrać wojnę pod względem militarnym, ale jednocześnie wygrać na płaszczyźnie dyplomatycznej; Ameryka nie może pozwolić na zwycięstwo Putina; Ze wszystkich dotychczasowych wyborów PiS jesienna elekcja w 2023 r. zastanie rządzącą partię z najmniej bogatą kartą wyborczych asów; KPO wynegocjowaliśmy w taki sposób, że nie tylko znalazło się w nim mnóstwo uciążliwych, kosztownych i głęboko ingerujących w nasze życie warunków, lecz także jeszcze KE będzie nas mogła za jego pomocą grillować praktycznie w nieskończoność.

Tygodnik „Do Rzeczy” to pismo o profilu konserwatywno liberalnym dla ludzi, którzy nie boją się myśleć. Kto chce zrozumieć współczesny świat i Polskę powinien po nie sięgnąć. Pismo skupia się na opisywaniu zjawisk politycznych, społecznych, gospodarczych i religijnych z innej niż powszechnie przyjęta perspektywy.
Jego autorzy to znani publicyści, pisarze i historycy. „Do Rzeczy” kieruje Paweł Lisicki, a na stałe pisują w nim m.in. Rafał A. Ziemkiewicz , Piotr Gabryel, Cezary Gmyz, Piotr Semka, Piotr Zychowicz, Kamila Baranowska, Piotr Gociek, Grzegorz Kucharczyk, Wojciech Wybranowski i Łukasz Warzecha.

czytaj więcej zwiń opis