e-Kiosk.pl - Auto Świat Katalog 2/2023

czytaj

Auto Świat Katalog

2/2023 (19.09.2023)

Liczba stron: 124

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
17.00 zł

Opis

„Najlepsze auta używane 2023”. Ta nasza autorska publikacja, którą wydajemy cyklicznie, od lat cieszy się dużym zainteresowaniem. W stosunku do ubiegłego roku zaszły istotne zmiany. Pojawiło się sporo nowych modeli, ponieważ rozszerzyliśmy zakres cenowy opisywanych samochodów do 100 tys. zł. To efekt nie tylko wzrostu cen na rynku wtórnym, lecz także coraz większego popytu na auta kosztujące powyżej 70 tys. zł. Prezentujemy więc najlepsze samochody do 20, 20-30, 30-50, 50-70 i 70-100 tys. zł. Wymieniamy zalety i wady, polecamy silniki, podpowiadamy, którą wersję wybrać i z jakich lat. W sumie 150 aut w cenie od ok. 10 do 100 tys. zł, którymi warto się zainteresować. Oprócz opisów i recenzji modeli są też praktyczne porady, pomocne w wyborze i eksploatacji auta. Podpowiadamy, jak prawidłowo serwisować samochód, przetestowaliśmy też 50 modeli opon zimowych i wybraliśmy najlepsze. W katalogu znajdziecie także wyniki prestiżowego rankingu Mistrz Wartości 2023.

Auto Świat to najpopularniejszy w Polsce magazyn dla pasjonatów motoryzacji. Czytelnicy znajdą w nim prezentacje najnowszych samochodów, opisy jazd testowych, a także raporty o sprawach ważnych dla kierowców. Każdy numer tygodnika zawiera testy samochodów, porównania wybranych modeli, porady dotyczące eksploatacji auta i odpowiedzi ekspertów na pytania czytelników.

Auto Świat Katalog to wydania specjalne Auto Świata, poświęcone wybranemu tematowi, np. autom nowym lub pojazdom używanym. Katalogi zawierają pełną ofertę polskiego rynku w omawianym segmencie. Przy każdym opisywanym modelu podawane są parametry techniczne, osiągi i inne przydatne informacje.

czytaj więcej zwiń opis