e-Kiosk.pl - Polityka 6/2023

czytaj

Polityka

6/2023 (31.01.2023)

Liczba stron: 108

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
11.00 zł
539,00 zł

Opis

Po klęsce Mieszkania Plus rząd obiecuje tańsze kredyty, zapowiada walkę z patodeweloperami i zagranicznymi funduszami, które wykupują całe bloki - i diagnozy są tu fałszywe, i recepty; Niemcy w końcu podjęli decyzję o przekazaniu Ukrainie czołgów Leopard; wpadki komendanta Szymczyka; nadchodzi nowy etap dla opozycji; na TikToku, najpopularniejszej aplikacji świata, właśnie toczy się batalia o rząd młodych dusz.

POLITYKA już od ponad 60 lat towarzyszy polskim przemianom i cieszy się niezmiennie lojalnością i poczytnością wśród czytelników. Siła marki POLITYKI tkwi w niepowtarzalnym zespole autorów, dziennikarzy i redaktorów. Pismo przez lata ugruntowało swoją mocną pozycję na rynku prasowym i czytelniczym wyważonymi komentarzami i obiektywnymi sądami. W opinii czytelników to marka ceniona za rzetelność i wiarygodność, fachowość i trafność w komentowaniu i analizowaniu polskiej rzeczywistości.

POLITYKA w wersji cyfrowej – taniej i wcześniej w Twoim komputerze. Niezależnie od tego czy zdecydujesz się na zakup pojedynczego egzemplarza czy też na prenumeratę POLITYKI w wersji cyfrowej, oszczędzasz w stosunku do ceny kioskowej. Bieżące wydania POLITYKI otrzymujesz poza tym wcześniej aniżeli w tradycyjnej sieci dystrybucyjnej. Już we wtorek wieczorem (20.00) możesz przeczytać najnowsze artykuły, komentarze i felietony autorów POLITYKI.


Zobacz też: wydania specjalne „Polityki”.

czytaj więcej zwiń opis