e-Kiosk.pl - Przegląd Lotniczy - Aviation Revue 3/2023

czytaj

Przegląd Lotniczy - Aviation Revue

3/2023 (03.03.2023)

Liczba stron: 76

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
16.90 zł
372,00 zł

Opis

Sling HW – na długie dystanse; Zasięg lotu ślizgowego; Bonanza – odporna na starzenie; Brazylia – nad cerrado wśród urubu; Szybownicy w Bezmiechowej; Fotogaleria – Jerzy Sagan; Przestrzeń G – niewykorzystany potencjał; Rzeczywista wartość sprzętu; Cumulusy 2022.

Chcesz latać? W świat latania wprowadzi Cię bezpiecznie i fachowo "Przegląd Lotniczy – Aviation Revue" - profesjonalny miesięcznik lotnictwa ogólnego i sportowego.

Ukazujące się nieprzerwanie od 1993 r. czasopismo o lataniu, tworzone przez pilotów i dla pilotów, a także dla wszystkich uprawiających aktywnie sporty lotnicze. Na lekturze PLAR wychowało się już kilka generacji pilotów, w tym obecnych kapitanów linii lotniczych. Adresowane jest do osób latających i zainteresowanych lataniem, traktowanym zarówno jako hobby, jak i kariera zawodowa. Naszym mottem jest "latanie dla każdego", a misją - popularyzacja latania poprzez dostarczanie rzetelnej wiedzy lotniczej i istotnych dla bezpieczeństwa informacji oraz monitorowanie bieżących wydarzeń w lotnictwie.

Jako pismo opiniotwórcze, PLAR skupia również cały rynek reklam i ogłoszeń z branży lotniczej.

W 2002 r. "Przegląd Lotniczy - Aviation Revue" został wyróżniony Dyplomem Honorowym FAI (Międzynarodowej Federacji Lotniczej).

Wysokie i bezpieczne loty – tylko z nami.

czytaj więcej zwiń opis