e-Kiosk.pl - Czas na Wnętrze 3/2023

czytaj

Czas na Wnętrze

3/2023 (06.03.2023)

Liczba stron: 164

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
12.80 zł
102,40 zł

Opis

Zmiany w życiu właścicielki tego mieszkania były motorem do stworzenia zupełnie nowej przestrzeni dla siebie; Apartament w centrum Poznania zachwyca rozwiązaniami, które pozwalają wygodnie spędzić tu wolny czas; Właściciel wraz z projektantką wyszukali perełki designu, dzięki którym ten apartament nabrał charakteru; Proste, czyste przestrzenie tego domu stworzono w celu odpoczynku i celebrowania wolnych chwil; Nowocześnie, a klasycznie. Stylowo, a ponadczasowo. W tym mieszkaniu przeciwieństwa żyją w zgodzie.

Czas na Wnętrze - największy w Polsce magazyn o stylowych mieszkaniach i domach!
Jest to pismo dla osób, które chcą mieszkać efektownie i komfortowo, choć niekoniecznie we wnętrzach urządzonych bardzo drogo lub z przepychem. Nasi Czytelnicy mają zamiłowanie do urządzania wnętrz, poznają więc na naszych łamach trendy w wystroju oraz najmodniejsze style. Motto pisma brzmi: "Magazyn pełen inspiracji", dlatego co miesiąc publikujemy nie tylko wiele zdjęć i reportaży, pokazujących piękne mieszkania, apartamenty i domy, ale także podpowiedzi i porady, w jaki sposób podobny efekt uzyskać we własnych czterech ścianach.
Nasz magazyn kochają nie tylko Czytelnicy, ale także projektanci i architekci wnętrz, którzy doceniają szczególnie rubryki poświęcone współczesnemu wzornictwu, historii designu oraz sztuce.

Uwaga: e-wydania nie zawierają płyt CD/DVD, dołączanych do wydań papierowych.

czytaj więcej zwiń opis