e-Kiosk.pl - Forbes Women 2/2023

czytaj

Forbes Women

2/2023 (13.04.2023)

Liczba stron: 180

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
18.00 zł
90,00 zł

Opis

Omenaa Mensah - misja pomaganie; Susan Wojcicki - maszynka do zarabiania; Natalia Hatalska - po drugiej stronie lustra; Polki nie chcą rodzić; Z laboratorium do biznesu; Nie wolno się poddawać; Manipulacja ukryta w komplementach; Dom tworzą ludzie; Drugie życie pałaców.

Magazyn, którego misją jest dążenie do równouprawnienia różnych płci w biznesie. Dlatego nie różnicujemy bohaterów ze względu na płeć. Działając w biznesie wszyscy – czy to kobiety, czy mężczyźni – muszą grać zgodnie z tymi samymi regułami wyznaczonymi przez Kodeks Spółek Handlowych i Prawo Pracy.
Chcemy inspirować do działania, pomagać zdobywać wiedzę i doświadczenie, angażować panie i panów do efektywnej współpracy pokazując pozytywne znane i mniej znane przykłady takowej współpracy. Chcemy poruszać tematy, problemy, które z racji biznesowego i konserwatywnego charakteru magazyny Forbes nie znajdują miejsca na łamach miesięcznika: cała strefa psychologii biznesu (samodoskonalenie, emocjonalne aspekty biznesu, kierowania zespołem, relacji z partnerami biznesowymi, również w kontekście osobistym). Cały obszar stylu życia, (hobby, moda biznesowa, etykieta).

czytaj więcej zwiń opis