e-Kiosk.pl - Polityka 12/2023

czytaj

Polityka

12/2023 (14.03.2023)

Liczba stron: 100

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
11.00 zł
539,00 zł

Opis

Rządowa propaganda bez hamulców; wielki spór o Jana Pawła II; jak PiS chce wygrać wybory; Jacek Sasin i jego muszkieterowie; niebezpieczne związki w pracy; krzywda zwierząt zgodna z przepisami; rozmowa z dr hab. Olgą Sitarz o przemocy wobec seniorów; NGO-sy - tak władza swoich nagradza; CPK - jak naprawdę idzie wykup ziemi; rosyjska „gospodarka równoległa” – czyli jak Rosjanie zyskują dostęp do zachodnich marek; życie codzienne w cieniu wojny; spór o studenckie kredyty podzielił Amerykanów; czym dziś jest państwowa neutralność; jak wybitni uczeni przekonują sztuczną inteligencję, że ludzkość jest warta ocalenia; akupunktura - placebo czy coś więcej; rozmowa z prof. Grzegorzem Motyką; zjazd gnieźnieński - co Bolesław załatwił z Ottonem; Pedro Pascal - aktorska kariera po czterdziestce; jak staliniści wymordowali gruzińskich poetów; rozmowa z laureatem literackiego Paszportu POLITYKI Grzegorzem Piątkiem; „Rodzina Monet” - nowy hit literatury młodzieżowej; Jerzy Hoffman w przededniu swoich 91. urodzin o życiu i filmach; twarz w sztuce.

POLITYKA już od ponad 60 lat towarzyszy polskim przemianom i cieszy się niezmiennie lojalnością i poczytnością wśród czytelników. Siła marki POLITYKI tkwi w niepowtarzalnym zespole autorów, dziennikarzy i redaktorów. Pismo przez lata ugruntowało swoją mocną pozycję na rynku prasowym i czytelniczym wyważonymi komentarzami i obiektywnymi sądami. W opinii czytelników to marka ceniona za rzetelność i wiarygodność, fachowość i trafność w komentowaniu i analizowaniu polskiej rzeczywistości.

POLITYKA w wersji cyfrowej – taniej i wcześniej w Twoim komputerze. Niezależnie od tego czy zdecydujesz się na zakup pojedynczego egzemplarza czy też na prenumeratę POLITYKI w wersji cyfrowej, oszczędzasz w stosunku do ceny kioskowej. Bieżące wydania POLITYKI otrzymujesz poza tym wcześniej aniżeli w tradycyjnej sieci dystrybucyjnej. Już we wtorek wieczorem (20.00) możesz przeczytać najnowsze artykuły, komentarze i felietony autorów POLITYKI.


Zobacz też: wydania specjalne „Polityki”.

czytaj więcej zwiń opis