e-Kiosk.pl - Polityka 14/2023

czytaj

Polityka

14/2023 (28.03.2023)

Liczba stron: 108

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
11.00 zł
539,00 zł

Opis

Temat wspólnej listy wyborczej właśnie powrócił, choć najbardziej palącą dziś kwestią jest nie to, czy się jednoczyć, ale jak; dlaczego PiS w nikłym stopniu szkodzą ewidentne afery, przekręty, awantury, jaskrawe przejawy prywaty i nepotyzmu; jak spór o papieża może wpłynąć na wybory; wywiad z Wiktorem Juszczenką; zatrzęsły się fundamenty, na których od 75 lat opiera się państwo Izrael.

POLITYKA już od ponad 60 lat towarzyszy polskim przemianom i cieszy się niezmiennie lojalnością i poczytnością wśród czytelników. Siła marki POLITYKI tkwi w niepowtarzalnym zespole autorów, dziennikarzy i redaktorów. Pismo przez lata ugruntowało swoją mocną pozycję na rynku prasowym i czytelniczym wyważonymi komentarzami i obiektywnymi sądami. W opinii czytelników to marka ceniona za rzetelność i wiarygodność, fachowość i trafność w komentowaniu i analizowaniu polskiej rzeczywistości.

POLITYKA w wersji cyfrowej – taniej i wcześniej w Twoim komputerze. Niezależnie od tego czy zdecydujesz się na zakup pojedynczego egzemplarza czy też na prenumeratę POLITYKI w wersji cyfrowej, oszczędzasz w stosunku do ceny kioskowej. Bieżące wydania POLITYKI otrzymujesz poza tym wcześniej aniżeli w tradycyjnej sieci dystrybucyjnej. Już we wtorek wieczorem (20.00) możesz przeczytać najnowsze artykuły, komentarze i felietony autorów POLITYKI.


Zobacz też: wydania specjalne „Polityki”.

czytaj więcej zwiń opis