e-Kiosk.pl - Wspólnota Mieszkaniowa 7-8/2023

czytaj

Wspólnota Mieszkaniowa

7-8/2023 (14.07.2023)

Liczba stron: 84

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
45.00 zł
540,00 zł

Opis

Bieżący monitoring wizyjny a RODO; Zakaz parkowania dla samochodu elektrycznego; Przyszłość zarządców pod znakiem zapytania; Dźwig osobowy dostępny dla każdego; Konserwacja systemów fotowoltaicznych jest ważna; Kwietna łąka na nieruchomości; Różne interesy najemców i wspólnot; Ustanowienie zarządcy a odwołanie zarządu; Różne interesy najemców i wspólnot.

Wspólnota Mieszkaniowa to nowoczesny miesięcznik prezentujący prawne, finansowe i techniczne aspekty zarządzania nieruchomościami mieszkaniowymi. Adresowany jest do licencjonowanych zarządców i pracowników firm zarządzających, członków zarządów wspólnot mieszkaniowych, zarządów spółdzielni mieszkaniowych i TBS-ów, pracowników wydziałów gospodarki komunalnej w jednostkach samorządu terytorialnego, zakładów gospodarowania nieruchomościami, miejskich i gminnych zakładów komunalnych oraz studentów. Na jego łamach wyjaśniamy spory prawne i wątpliwości wynikające z interpretacji ustaw, podpowiadamy sprawdzone rozwiązania problemów prawnych, finansowych i technicznych oraz odpowiadamy na pytania Czytelników. Publikujemy aktualne orzecznictwo.
Wspólnota Mieszkaniowa:
  • pomaga w rozwiązywaniu codziennych problemów zarządców nieruchomości mieszkaniowych,
  • doradza, jak działać zgodnie z prawem, jak oszczędnie gospodarować środkami wspólnoty, jak poprawiać stan techniczny budynku,
  • informuje o ważnych wydarzeniach branżowych,
  • szkoli na corocznych konferencjach, których uczestnicy pogłębiają wiedzę, zasięgają porad fachowców, podnoszą kwalifikacje.

czytaj więcej zwiń opis