e-Kiosk.pl - Czas na Wnętrze 10/2023

czytaj

Czas na Wnętrze

10/2023 (25.09.2023)

Liczba stron: 164

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
12.80 zł
102,40 zł

Opis

To mieszkanie jest pełne zagadek. Cała frajda tkwi w ich odgadywaniu. Szukanie poszczególnych elementów przynosi czasem naprawdę zadziwiające rezultaty; Szlachetne materiały, piękne zestawienia kolorystyczne oraz wyszukane drobiazgi stanowią o sile spokoju tego wnętrza; Dzięki spójnej gamie materiałów, kolorów i wzorów powstały wnętrza niezwykle harmonijne. Funkcjonalność w tym domu pary z dziećmi to klucz do porządku; Małe, ale w pełni funkcjonalne. Stylowe w dobrym tego słowa znaczeniu. Mikromieszkanie w Sopocie zachwyca swoim projektem skrojonym na miarę.

Czas na Wnętrze - największy w Polsce magazyn o stylowych mieszkaniach i domach!
Jest to pismo dla osób, które chcą mieszkać efektownie i komfortowo, choć niekoniecznie we wnętrzach urządzonych bardzo drogo lub z przepychem. Nasi Czytelnicy mają zamiłowanie do urządzania wnętrz, poznają więc na naszych łamach trendy w wystroju oraz najmodniejsze style. Motto pisma brzmi: "Magazyn pełen inspiracji", dlatego co miesiąc publikujemy nie tylko wiele zdjęć i reportaży, pokazujących piękne mieszkania, apartamenty i domy, ale także podpowiedzi i porady, w jaki sposób podobny efekt uzyskać we własnych czterech ścianach.
Nasz magazyn kochają nie tylko Czytelnicy, ale także projektanci i architekci wnętrz, którzy doceniają szczególnie rubryki poświęcone współczesnemu wzornictwu, historii designu oraz sztuce.

Uwaga: e-wydania nie zawierają płyt CD/DVD, dołączanych do wydań papierowych.

czytaj więcej zwiń opis