e-Kiosk.pl - O Czym Lekarze Ci Nie Powiedzą 11/2023

czytaj

O Czym Lekarze Ci Nie Powiedzą

11/2023 (13.11.2023)

Liczba stron: 124

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
11.90 zł
119,00 zł

Opis

Pozbądź się depresji; 6 sposobów na przerost prostaty; Hipertermia pomaga zwalczyć nowotwory; Chory kręgosłup wpływa na zdrowie tarczycy i wątroby; Poznaj moc odporności humoralnej; Kwasy omega-7 w walce z cukrzycą i miażdżycą; Problemy neurologiczne od toksycznych wyziewów w samolocie?

O Czym Lekarze Ci Nie Powiedzą to dwumiesięcznik wydawany na licencji bestsellerowego w Anglii, USA i Australii poradnika medycznego „What Doctors Don’t Tell You”. Pismo nie tylko ujawnia niedociągnięcia i ograniczenia medycyny oficjalnej, ale również podaje szereg alternatywnych metod leczenia.
Wielką zaletą magazynu jest prezentowanie poważnej wiedzy w sposób przystępny i atrakcyjny dla każdego. Jest kierowany do wszystkich osób dbających o swoje zdrowie, ale dominującą grupą czytelników są kobiety. Stąd w doborze tematów pierwszeństwo maja artykuły poświęcone kobiecym problemom zdrowotnym na różnych etapach życia i aspektom zdrowotnym diety, kultury fizycznej oraz zabiegów higienicznych i kosmetycznych.
To lektura obowiązkowa dla każdego, kto ceni swoje zdrowie. Pamiętaj - tylko my opisujemy to O Czym Lekarze Ci Nie Powiedzą!

Uwaga: e-wydania nie zawierają płyt CD/DVD, kuponów rabatowych itp. dołączanych do wydań papierowych.

czytaj więcej zwiń opis