e-Kiosk.pl - Wysokie Obcasy Extra 12/2023

czytaj

Wysokie Obcasy Extra

12/2023 (16.11.2023)

Liczba stron: 220

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
8.99 zł
69,99 zł

Opis

Vivian Maier, dziewczyna, która zmieniła historię fotografii; Temat numeru: Cena szczerości. Kiedy i dlaczego ludzie decydują się ją zapłacić; Maria Pakulnis: Nie umiałabym komuś rozwalić rodziny; Życie dookoła świata, czyli rodzinna podróż po Azji; Kuchnia. Wigilia bez rutyny. Przepisy na dania z tradycyjnych składników przygotowane w nowoczesny sposób.

Wysokie Obcasy Extra to specjalne wydanie magazynu, dostępne w samodzielnej sprzedaży. Pierwszy numer ukazał się na rynku w kwietniu 2010 i spotkał się z dużym zainteresowaniem odbiorców. W wyniku tego zainteresowania w roku 2010 Wysokie Obcasy Extra były kwartalnikiem, ale głosy czytelników ośmieliły nas do decyzji o dwumiesięczniku w roku 2011 i miesięczniku w 2014.
Wydania przygotowywane są z myślą o stałych i nowych czytelniczkach i czytelnikach; prezentują wywiady z interesującymi osobami, felietony i teksty stałych, lubianych autorów, wyjątkowe sesje mody i urody.
Magazyn Wysokie Obcasy Extra jest skierowany do osób wykształconych, aktywnych, ciekawych świata, zainteresowanych kulturą, psychologią, polityką, ale także otwartych na niebanalne propozycje modowe i kulinarne. Główną grupę odbiorców tworzą kobiety z wyższym wykształceniem, w wieku 25-35 lat, o otwartych umysłach, pracujące, rodzinne, również feministki. Do czytania magazynu redakcja zaprasza też panów.

czytaj więcej zwiń opis