e-Kiosk.pl - Czas na Wnętrze 2/2024

czytaj

Czas na Wnętrze

2/2024 (02.02.2024)

Liczba stron: 164

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
12.80 zł
102,40 zł

Opis

Najmodniejsze akcesoria i meble w sezonie zimowym; jak pokonać monotonię bieli dzięki ciekawym wzorom; mid-century, czyli styl, który lubi gwiazdorzyć; paisley – wyjaśniamy wszystkie tajemnice tego dekoru; duńska designerka Signe Hytte i jej niezwykłe lampy; dlaczego fotel FULU marki Nobonobo jest naprawdę wart uwagi; III edycja konkursu Paradyż Designers; twórczość Marca Chagalla teraz dostępna jak nigdy dotąd; podsumowanie rynku sztuki w roku minionym i prognozy na rok kolejny; co, gdzie i kiedy warto zobaczyć w galeria oraz muzeach; trendy, pomysły i innowacje 2024; rozmowa z ambasadorem marki Kontakt-Simon; sofy i fotele, które dadzą nam komfort, ale także będą ozdobą wnętrz; oświetlenie, dzięki któremu poczujemy się nastrojowo i przytulnie; wybór najciekawszych tapet, okładzin oraz farb na nasze ściany.

Czas na Wnętrze - największy w Polsce magazyn o stylowych mieszkaniach i domach!
Jest to pismo dla osób, które chcą mieszkać efektownie i komfortowo, choć niekoniecznie we wnętrzach urządzonych bardzo drogo lub z przepychem. Nasi Czytelnicy mają zamiłowanie do urządzania wnętrz, poznają więc na naszych łamach trendy w wystroju oraz najmodniejsze style. Motto pisma brzmi: "Magazyn pełen inspiracji", dlatego co miesiąc publikujemy nie tylko wiele zdjęć i reportaży, pokazujących piękne mieszkania, apartamenty i domy, ale także podpowiedzi i porady, w jaki sposób podobny efekt uzyskać we własnych czterech ścianach.
Nasz magazyn kochają nie tylko Czytelnicy, ale także projektanci i architekci wnętrz, którzy doceniają szczególnie rubryki poświęcone współczesnemu wzornictwu, historii designu oraz sztuce.

Uwaga: e-wydania nie zawierają płyt CD/DVD, dołączanych do wydań papierowych.

czytaj więcej zwiń opis