e-Kiosk.pl - Młody Technik 1/2024

czytaj

Młody Technik

1/2024 (02.02.2024)

Liczba stron: 100

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
11.90 zł
130,90 zł

Opis

Temat numeru: wszystko jest siecią - sieć jest wszystkim; ostrzeżenia przed „osobliwością AI” w świecie korporacji; radioaktywny ocean magmy na Marsie; raport MT - komputery kwantowe 2024; naukowa wyobraźnia Janusza Andrzeja Zajdla; test aplikacji - programy do bezpiecznego uwierzytelniania; chemiczny Nobel 2023, czyli sukces badań interdyscyplinarnych; Jakub Seemann - mistrz świata juniorów w szachach do lat 16; Wicherek 0,10 czyli latający model słynnego polskiego latającego modelu.

Młody Technik to popularny miesięcznik ukazujący się od 1932 roku. Skierowany jest do szerokiego grona odbiorców, a szczególnie do młodzieży szkolnej. Każdy, kto interesuje się współczesną techniką i kierunkami jej rozwoju znajdzie w Młodym Techniku coś dla siebie.
Jest to jedyny tytuł w segmencie nauk ścisłych i techniki, zalecany jako lektura dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Uczniowie i nauczyciele szczególnie cenią rubryki edukacyjne odnoszące się wprost do przedmiotów szkolnych takie jak: Chemia, Fizyka, Matematyka, jak również rubryki rozwijające dodatkowe zainteresowania, tj. Jak to działa, Jak to robią, Historia odkryć i wynalazków. Są też działy dla majsterkowiczów i modelarzy.

Uwaga: e-wydania nie zawierają płyt CD/DVD, kuponów rabatowych itp. dołączanych do wydań papierowych.

czytaj więcej zwiń opis